Wyzwania na cały rok

Od nowego roku zacznę się odchudzać. Od pierwszego dnia wiosny idę na siłownię. Jak tylko nadejdzie lato rzucam palenie. Od pierwszego dnia szkoły biorę się solidnie za naukę, aby zostać najlepszym uczniem. Znacie takie wyzwania, jakie zawsze rzucamy samemu sobie? Trzeba przyznać, że wiele osób wraz z nadejściem danego okresu narzuca sobie jakieś wyzwania, których właściwie nie jest tak łatwo utrzymać. W szczególności, jeżeli chodzi o odchudzanie i o palenie. Niewielka garstka osób może powiedzieć, że jest w stanie wytrwać w swoim postanowieniu. Może jednak warto spróbować podjąć jakieś wyzwanie? Może warto zachęcić do tego naszego nastolatki? Może pomóc nam w tym bardzo barwna dedykowana dla młodzieży książka pt.”So sweet challenge” autorstwa Dominika Rupińskiego (https://www.taniaksiazka.pl/so-sweet-challenge-ya-dominik-rupinski-p-1322538.html).

Challenge w sieci

Dominik Rupiński to bardzo młody człowiek urodzony w 1999 roku będący idolem wielu nastolatków. Jak duża część jemu podobnych ludzi zasłynął on w sieci tym, że stworzył swojego bloga oraz vloga, który z miejsca zaczął cieszyć się ogromną popularnością ze względu na swoje ciekawe wpisy. W jednym miejscu chwalił się swoimi umiejętnościami do fotografowania różnych miejsc i przedmiotów. Na innym blogu opowiada o podróżach, jakie już udało mu się odbyć w ciągu swojego krótkiego, ale bardzo intensywnego życia. Znany również jako Minik od 2016 może pochwalić się także kontem na You Tubie, gdzie publikuje różnego rodzaju filmiki zachwycając swoich odbiorców różnymi, bardzo kreatywnymi pomysłami i wypowiedziami. Wielu dorosłych nie rozumie tego fenomenu, ale młodzi ludzie lubią takich ludzi z głową pełną najróżniejszych pomysłów, którzy rzucają dzisiejszej młodzieży bezpieczne challenge. Takim przykładem jest właśnie Dominik, który ma dla nastolatków wyzwanie na każdy dzień roku do realizacji przy pomocy jego książki oraz jego kanału z filmami.

Zabawa trwająca przez cały rok


Jak mówi sam Domik:”To jest nasz So Sweet Challenge! Mój i Twój! Co robisz 5 stycznia? Ja obchodzę Dzień Bitej Śmietany! A 9 czerwca? Bo akurat wtedy wypada Dzień Przyjaciela! Spędźmy ten czas razem! Wspólne gotowanie, niecodzienne wyzwania, jedzenie słodkości, wymiana zdjęć… będzie soooo sweet! Dzięki tej niezwykłej książce o niczym nie zapomnisz, a przy okazji… zdradzę Ci sekret: So Sweet Challenge to przepustka do wciągającej zabawy, która będzie trwać cały rok!”. Czy można w takim razie odmówić autorowi, który stworzył naprawdę bardzo barwną książkę”So sweet challenge”?  Oczywiście, że nie. Jeżeli młodzi ludzie mają już siedzieć w sieci, to niech wykorzystają to do robienia takiego wyzwania razem z Dominikiem.

Book obraz autorstwa rawpixel.com - www.freepik.com